Naše služby

MUTUAL INSURANCE GROUP počas svojich 14-tich rokoch pôsobenia na trhu nepretržitým dolaďovaním potrieb klientov v službách ponúka ich dynamické riešenia. Sľub, ktorý sme dali na začiatku, aj plníme.

Systém našich služieb sme zhrnuli do piatich faktorov:

 1. Spoľahlivosť – schopnosť poskytnúť spoľahlivo, včas, presne to, čo sme sľúbili do dohodnutého termínu.
 2. Dôvera – vďaka sérii pozitívnych skúseností a vedomostí, ktoré prejavujeme klientom je naša schopnosť vyžarovať dôveru a starostlivosť s kompetenciou.
 3. Empatia – miera starostlivosti a individuálnej pozornosti, ktorú prejavujeme klientom.
 4. Čestnosť – komunikujeme úprimne a na rovinu.
 5. Schopnosť reagovať – ochota pohotovo pomôcť klientom.

Naši terajší a potencionálni klienti sú v prvom rade klientmi, ktorí prišli k nám nie kvôli rozhovorom, ale pretože chcú uspokojiť svoje potreby.

MUTUAL INSURANCE GROUP ponúka klientom analýzu súčasného stavu poistného portfólia firiem a po konzultácii s klientom optimalizáciu navrhnutého riešenia.

Viete, ako funguje poistenie, aké sú možnosti voľby poistných rizík? Mnohí ľudia si už dnes nevedia ani predstaviť, že by boli nepoistení. Poistenie je veľmi užitočná a prospešná vec – samozrejme, ak sa urobí správne. V podstate človek v dnešnej dobe je nútený byť poistený, pretože nás ochráni pred finančnými dôsledkami rôznych udalostí. Poistenie je nevyhnutné nielen pre súkromne osoby, ale aj pre firmy a podniky. V súčasnosti si každý môže poistiť čokoľvek. S rozvojom súkromného poistenia vám dnes množstvo poisťovní poistí všetko počnúc majetkom cez zdravie až po produkty vášho mozgu alebo váš život. Na kompenzáciu, ktorých si jednotlivec len ťažko vie nasporiť, inak by s tým ľudstvo nezačalo už pred tisíckami rokov. Napokon sa poistenie stáva aj jednou z foriem sporenia a teda investovania do budúcnosti.

MUTUAL INSURANCE GROUP ponúka klientom analýzu súčasného stavu poistného portfólia firiem a po konzultácii s klientom optimalizáciu navrhnutého riešenia.

Každému klientovi ponúkame:

 • odborne skúsených poisťovacích agentov,
 • bezplatný poisťovací servis,
 • aktualizáciu poistného krytia,
 • informácie o poistnom trhu.

Sme zodpovedným a dôveryhodným partnerom pre každého klienta, ktorého oslovila profesionalita, odbornosť, čestnosť, flexibilita a individuálny prístup. Náš tím tvoria vysokokvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poisťovníctva.

Služby na riešenie poistných udalostí:

Zodpovedne plníme sľub pomoci pri riešení poistných udalostí.

Práve v zásluhe našich profesionálnych skúsenosti a odbornému zázemiu kvalifikovaných odborníkov pomáhame riešiť zložité poistné prípady, ale aj bežne drobné škody. Za akýchkoľvek okolností sme vždy na Vašej strane. Pokiaľ vznikne škoda, môžete sa spoľahnúť, že aktívne sa zúčastnime všetkých rokovaní s poisťovateľom. Môžete spokojne očakávať riešenie škôd vo Vašom záujme až do úplného vybavenia všetkých Vami oprávnených nárokov. Po nahlásení škody začneme spravovať a koordinovať celý proces likvidácie poistnej udalosti. Na splnenie všetkých záväzkov poisťovateľov k Vám vieme zladiť činnosť likvidácie, znalcov a ďalších až do úplného vyriešenia prípadu. Náš zodpovedný a osobný prístup Vám zaručuje, že s Vami dohodneme postup riešenia škody podľa Vašich predstáv a potrieb.

Čo u nás získate:

 • online telefónne číslo na riešenie škôd,
 • oprávnené poistné plnenie,
 • promptné riešenie škody,
 • osobný prístup v komunikácii,
 • evidenciu prehľadu škôd,
 • hodnotenie výsledku škody,
 • analyzujeme príčinu škôd,
 • optimalizujeme budúci poistný plán,
 • spracujeme metodiku a školenia v danej problematike.

Dokumenty na stiahnutie tu: